Category Archives: Membri

Nume: Constantin Ciortan Data nasterii: 07 februarie 1971 Contact: constantin.ciortan@gmail.com Studii: Absolvent Universitatea Tehnica “Gh.Asachi” Iasi – Facultatea Electronica si               Telecomunicatii – 1996 […]

Gabi Lazar Date of birth: 10 November 1975 Contact: gabi.lazar@preston.ro Studies: Business Administration Field of activity: Project management Company, position: Preston Project – Project Manager Interests: Project management, entrepreneurship Motto: “Be […]

Felicia Stoica Date of birth: 9 August 1977 Contact: felicia.stoica@humans.ro Studies: Psychology, MA in Human Resources, Field of activity: Training, Human Resources Consultancy, Team-Building Company, position: humans – PEOPLE ACADEMY, Training Partner […]

Nume: Ramona Croitoriu Data nasterii: 18 septembrie 1982 Contact: sandu_ramona@yahoo.com Studii: – Marketing ?i Comunicare în Afaceri – studii universitare de masterat, Universitatea Al. I. Cuza , Ia?i – Facultatea de […]

Nume: Laura Birhala Data nasterii: 21 august 1984 Linkedin: ro.linkedin.com/in/laurabirhala Interese: start-ups, organizarea productiei, antreprenoriat social, industrii creative

Nume: Oana Pascu Data nasterii: 18.08.1982 Studii: Facultatea de Psihologie si Stiinte ale Educatiei si Master MRU – UAIC Iasi Domeniu de activitate: Resurse Umane, Training Compania, pozitia: Train2Perform – […]

Nume: Ungureanu Domnita Carmen Data Nasterii: 10 octombrie 1974 Contact: domnitacarmen@yahoo.com Studii: administrative Domeniu de activitate: consultanta Compania, pozitia: Agent Event, Owner Iasinet.ro: http://www.iasinet.ro/Carmen35/ Interese: organizari evenimente Motto: “Fiecare dintre […]

Nume: Ovidiu Sandu Data nasterii: 12 iulie 1982 Contact: sandu.ovidiu@gmail.com Studii: MBA, Open University Business School, UK; Computer Science, UAIC Iasi Domeniu de activitate: (project) management Linkedin: http://www.linkedin.com/in/ovidiusandu Interese: business […]

Marius Alexa a fost primul presedinte al JCI Iasi in anul 2005. Ulterior a sprijinit continuu afirmarea de noi generatii de lideri si a contribuit semnificativ la promovarea spiritului antreprenorial […]

Nume: Nicu Severin Sanzianu Data nasterii: 25 Septembrie 1983 Contact: severin.sanzianu@gmail.com 0735.519.633 Studii: Marketing, Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor, Univ. „Al. I. Cuza” Iasi Domeniu de activitate: Training & […]